کد خبر : 5926
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۰

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها در تعطیلات عید فطر

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها در تعطیلات عید فطر

به گزارش ویدانیوز؛ سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در تعطیلات عید فطر در محور‌های مواصلاتی کشور خبر داد. وی گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه مورخ ۲۱ فروردین الی ساعت ۶ روز شنبه مورخ ۲۵ فروردین از محور‌های کرج- چالوس،


به گزارش ویدانیوز؛

سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در تعطیلات عید فطر در محور‌های مواصلاتی کشور خبر داد.

وی گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه مورخ ۲۱ فروردین الی ساعت ۶ روز شنبه مورخ ۲۵ فروردین از محور‌های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است؛ اما تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ شیرانی با بیان اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است به اعمال محدودیت تردد شمال به جنوب پرداخت و گفت: محدودیت قطعی تردد در روز چهارشنبه تاریخ ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه به شرح ذیل است:

 

– از ساعت ۸:۳۰ از مرزن آباد به سمت تهران انسداد به صورت کامل اعمال می‌گردد. (شمال به جنوب) – از ساعت ۱۰۳۰ از ابتدای پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) یکطرفه اعمال می‌گردد.
– از ساعت ۲۴ یکطرفه اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می‌گردد.  وی به پیش بینی محدودیت تردد در صورت پرحجم بودن ترافیک پرداخت و افزود: روز‌های سه شنبه و پنجشنبه تاریخ ۲۱ و ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه به شرح ذیل اعلام می‌گردد: – از ساعت ۱۰ از مرزن آباد به سمت تهران انسداد به صورت کامل اعمال می‌شود. (شمال به جنوب) – از ساعت ۱۲ از ابتدای پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) یکطرفه اعمال می‌شود. – از ساعت ۲۴ یکطرفه اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می‌گردد.

 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از اعمال محدودیت تردد جنوب به شمال خبر داد و گفت: محدودیت قطعی تردد در روز جمعه تاریخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ برای انواع وسایل نقلیه به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

– از ساعت ۸۳۰ از ابتدای آزادراه تهران ـ شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس انجام می‌شود.

 – از ساعت ۹۳۰ از ابتدای پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال می‌گردد.

– از ساعت ۱۱۳۰ از مرزن آباد به سمت تهران یکطرفه اعمال می‌گردد. (شمال به جنوب)

– از ساعت ۲۴ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می‌گردد.

 

 تبصره: تردد از مسیر جاده قدیم کرج ـ چالوس تا محدوده تونل کندوان برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودرو‌هایی که قصد عزیمت به چالوس در روز‌های اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت ۷ از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع می‌باشد.

 

 وی با بیان پیش بینی محدودیت تردد در صورت پرحجم بودن ترافیک گفت:روز شنبه تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه به شرح ذیل اعلام می‌گردد: – از ساعت ۱۰ از ابتدای آزادراه تهران ـ شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس انجام می‌شود. – از ساعت ۱۱ از ابتدای پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال می‌گردد. – از ساعت ۱۳ از مرزن آباد به سمت تهران یکطرفه اعمال می‌گردد. (شمال به جنوب) – از ساعت ۲۴ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می‌گردد.

 

سرهنگ شیرانی افزود: تردد از مسیر جاده قدیم کرج ـ چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودرو‌هایی که قصد عزیمت به چالوس در روز‌های اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت ۸ از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا با اعلام اینکه تردد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است تصریح کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روز سه شنبه تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ الی ساعت ۲ بامداد روز شنبه تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع است.

 

 وی گفت: در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مأمورین پلیس راه محدودیت یکطرفه مقطعی از روز سه شنبه تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ الی روز جمعه تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

 

 سرهنگ شیرانی اعلام کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد انواع تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ الی ۲۴ روز‌های سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه تاریخ‌های ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ و ۲۱، ۲۲، ۲۳ در محور فوق ممنوع است؛ همچنین در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد انواع تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ الی ۲۴ روز‌های سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه تاریخ‌های ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ و ۲۱، ۲۲، ۲۳ در محور فوق ممنوع است.منبع خبر

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.